Структура лендинга з високою конверсією

Розкажемо, як зробити так, щоб все більша кількість відвідувачів вашого лендінгу виконували потрібну вам дію – заповнили форму зворотного контакту, зателефонували, підписалися на розсилку, отримали консультацію або замовили товар. 

Адже оцінювати ефективність і рівень конверсії landing page, спираючись лише на конкретний показник, не можна. Потрібно враховувати сферу діяльності, конкурентність і сезонність продукту або послуги, а також ефективність чинників саме вашого лендінгу. 

Структура посадкової сторінки з високою конверсією має містити у собі певні складові та передбачати оптимізацію як контенту, так і шляху користувача до замовлення.

Заголовок

Перш за все, потрібно, щоб заголовок зрозуміло описував товар або послугу, а також вигоду від купівлі цього продукту конкретно у вас. Це має бути унікальна торгова пропозиція, сформульована на основі аналізу конкурентів і цільової аудиторії. Має розкриватися користь, специфічність, терміновість і унікальність пропозиції.

Підзаголовок

Він може доповнити основну вигоду УТП – потрібно докладніше розповісти про пропозицію, описати її ще більш барвисто.

Фото/відео контент

Гарне фото або відео вашого продукту/послуги багато в чому визначає ефективність лендингу. На відміну від офлайн-магазину або офісу, клієнти не можуть доторкнутися до вашої УТП, спробувати, понюхати її. Саме тому фото- і відеоматеріали створюють відчуття реальності та відчутності товарів, що дуже важливо для клієнтів.     

Лід-форма

Так називають шаблон, який має заповнити потенційний покупець, щоб здійснити цільову дію. Форма містить заголовок, поле для заповнення, цільову кнопку та мінімум полів. Чим менше перешкод до цільової дії, тим краще – без зайвих даних клієнта. 

Заклик до дії

Кнопки із закликом до дії мають бути максимально помітними серед інших елементів. Стандартне «Відправити» вже менш ефективне. Краще використовувати заклик, де буде зрозуміло написано, що користувач отримає, натиснувши на кнопку. Наприклад: «Отримати розрахунок оздоблення» або «Отримати електронну книгу».

Придумайте простішу альтернативну дію для зацікавлених відвідувачів, але не готових до покупки. Припустимо, крім виклику майстрів з ремонту, запропонуйте щось безкоштовне та корисне: брошуру з тенденціями в оздобленні приміщень (на якій будуть ваші контакти). Так у вас залишаться контактні дані для подальшого спілкування та «підігріву» теплих лідів, тобто зацікавлених відвідувачів.

Відгуки клієнтів

За допомогою відгуків і кейсів можна переконати потенційних покупців у тому, що їм краще співпрацювати з вами. Варто розмістити імена, фотографії та відео. Проте, самостійні відгуки завжди помітні та шкодять репутації.

Елементи довіри

Користувач не повинен сумніватися в правильності свого вибору на вашу користь. Доводьте всіма можливими способами, що саме ви краще за інших розв’яжете проблему клієнта. Розміщуйте сертифікати, логотипи партнерів, публікації в ЗМІ, кількість передплатників на YouTube.  

Опис товару, послуги  

Завдання – максимально докладно розповісти про продукт, щоб його суть уловила будь-яка людина, а також відпрацювати у тексті всі можливі заперечення. В ідеалі на кожне заперечення слід створити відповідь, наприклад:

  • Це дуже дорого/дешево – поясніть, чому діє саме така ціна, чому вона вища або нижча, ніж в інших.
  • Якщо якість товару мене не влаштує – розкажіть, як можна повернути та обміняти продукт.
  • Як довго чекати на замовлення – вкажіть умови та терміни доставки.
  • Продумайте, як краще зняти інші можливі заперечення, і реалізуйте блок відповідним чином. 

Інтерактивна форма  

Цей інструмент дуже ефективно працює у різних сферах. Ваше завдання – зрозуміти, як зробити так, щоб клієнт почав взаємодіяти з цим інструментом і отримав корисні для себе відомості – вартість, відстань, потрібний вид продукту або послуги, знижка, пройшов тест.

Створюйте оптимізовані лендинги

Вдосконалюватися потрібно у будь-якому разі. Тому зробити посадкову сторінку ще більш ефективною цілком реально, якщо постійно працювати над її просуванням і намагатися розширити охоплення цільової аудиторії. 

Лендинг – ваш найкращий продавець, а тому має завбачливо відповідати на всі можливі запитання клієнтів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору