Дизайн сайту для збільшення конверсій

В онлайн-бізнесі перше враження є вкрай важливим, а якісний дизайн сайту стає ключем до успіху. Користувачі завжди повертаються на красиві, зручні та прості у навігації сайти. Розробимо веб-сайт, який створить яскраве перше враження та зробить ваш бренд впізнаваним. Зручне та красиве оформлення сайту зможе передати емоції, які ви хотіли б висловити клієнтам.

Дизайн лендінгу

Дизайн односторінкового сайту, що презентує товари чи послуги з максимально конверсією на замовлення. Розробляємо унікальний професійний дизайн лендінгу.

Дизайн сайту

Дизайн солідного та стильного сайту для презентації вашого бренду клієнтам. Зручна структура та навігація з докладною інформацією про ваші товари/послуги.

Інтернет-магазин

Дизайн професійного інструменту для ефективних продажів ваших товарів / послуг. Розробка зручного UX-дизайну сторінок категорій, товарів, корзини.

Замовити

Юзабіліті, креативність, адаптивність

Стильний, зручний та функціональний дизайн – це не лише візитна картка, вашого бренду а й ефективний інструмент продажів. Вже на етапі розробки структури та макетів дбаємо і про SEO-оптимізацію. Створимо для вас сучасний та якісний сайт.

веб-дизайнер

UX-дослідження

Розробку дизайну сайту починаємо з UX-дослідження, яке включає аналіз конкурентів, цільової аудіорії, створення структури веб-сайту.

Кольори і графічні елементи

Вдало підбираємо форми, гармонію кольорів та відтінків. Гарантуємо креативний підбір шрифтів, зображень, іконок, ілюстрацій, грамотну технічну реалізацію макетів.

Зручність для користувача

Юзабіліті – важливий фактор на сайті. Забезпечимо, щоб користувачі легко знаходили потрібні для них сторінки. Розробляємо зручний та функціональний дизайн.

Адаптивність

Адаптуємо веб-дизайн під коректне відображення на всіх екранах, на комп'ютерах, планшетах та смартфонах. Наш професійний дизайн дозволить здійснювати на сайті замовлення з будь-якого ґаджета.

Веб-дизайн, який пасуватиме вашій компанії

Мета веб-дизайну корпоративного сайту - привернути увагу користувачів до бренду, компанії та поінформувати їх про товари чи послуги.

Забезпечуємо оформлення сайту, яке вміло передає суть вашої діяльності, послуг чи ваших товарів. Ретельний підбір кольорів, шрифтів та структури дозволяє нам створити ексклюзивний дизайн, який стане візитною карткою Вашого бізнесу та вдало відображатиме його специфіку.

Гармонійні поєднання кольорів, ідеально підібрані шрифти, цікаві тематичні ілюстрації та ненав'язливі банери зацікавляюють відвідувачів. На такому ресурсі буде приємно перебувати та здійснювати замовлення, адже клієнт відчує піклування з боку власника сайту.

Зручний та привабливий веб-дизайн забезпечить розвиток вашої компанії, підвищить впізнаваність бренду та зміцнить репутацію. Пам'ятайте, що ваш веб-сайт - це дієвий спосіб заявити про себе. А тому використовуйте цю можливість на повну.

Переваги професійного веб-дизайну

 • Збільшення повернення інвестицій в інтернет-маркетинг
 • Підвищення впізнаваності вашого бренду
 • Зростання трафіку веб-сайту
 • Зменшення показника відмов на сторінках
 • Збільшення кількості замовлень
 • Зменшення витрат на рекламні кампанії
 • Зниження витрат на отримання клієнта

Дизайн лендінгу

Наш професійний дизайн лендінгу створить чудове перше враження про вашу компанію.

Landing – це односторінковий сайт, який заохочує відвідувачів здійснити цільову дію: купити товар, замовити послугу, залишити заявку або зателефонувати. Також лендінг називають посадковою сторінкою. Такий формат затребуваний для всіх видів бізнесу. Лендінг захоплює аудиторію, посилює рекламний ефект, формує образ бренду та знайомить потенційних клієнтів з товаром чи послугою.

Дизайн лендінгу може розкрити весь потенціал компанії на одній сторінці. Він дає можливість зосередити увагу користувачів на ключовій інформації, представити вашу пропозицію наочно та лаконічно. Специфіка лендінгу у веб-дизайні дозволяє ефективно залучати аудиторію. Формат посадкових сторінок передбачає ненав'язливе, але переконливе спонукання до активної дії.

Лендінг з ефективним дизайном допоможе вам:

 • Отримати впізнаваний елемент іміджу бренду;
 • Привернути увагу користувачів та заохочувати їх до замовлення;
 • Запропонувати просту навігацію зі всім необхідним на одній сторінці;
 • Представити товари чи послуги лаконічно та ефектно, що підвищить зацікавленість відвідувачів.

Як ми створюємо досконалий дизайн лендінга

 • Ретельно вивчаємо специфіку вашої діяльності та вашої пропозицій клієнтам;
 • Досліджуємо вподобання та потреби цільової аудиторії;
 • Аналізуємо сайти конкурентів для створення унікального та переконливого дизайну;
 • Підбираємо кольори, іконки, зображення, щоб вдало представити бренд та пропозицію;
 • Розробляємо структуру лендінгу, виділяємо ключові блоки та заголовки;
 • Створюємо професійний макет для вашого лендінга з оптимальною юзабіліті.

Seo-Creative надає послуги дизайну лендінгу. Оригінальна, грамотно оформлена посадкова сторінка стане ефективним інструментом розвитку та процвітання Вашого бізнесу. Якщо ви бажаєте отримати готовий лендінг "під ключ" - залиште заявку через сторінку Контакти.

Читати більше