Оптимізація під пошукові системи

Ефективна оптимізація сайту передбачає використання цілого арсеналу інструментів, щоб досягти першої сторінки у результатах пошуку. Ціль оптимізації - привести на сайт більше відвідувачів і нових клієнтів. Нижче перелічуємо етапи та комплекс робіт із просування сайту.

SEO аудит і аналіз сайту

Аудит сайту допомагає нам виявити всі сильні і слабкі сторони сайту, а також недоліки в оптимізації та прогалини у контенті. На основі аналізу складаємо дієву SEO стратегію

Технічна оптимізація сайту

Приводимо сайт у відповідність до вимог Гугл та інших пошукових систем. Налаштування всіх технічних файлів (Robots, Sitemap), тегів, необхідних для SEO, УРЛ-адрес сторінок.

Стратегія ключових слів

Пошук ключових слів, які відповідають вашій діяльності та мають високий потенціал у Гугл. Визначення семантичного ядра. Ключові слова, за якими розробляємо просування сайту.

Оптимізація мета-тегів

Розробка ефективних мета-тегів, які відповідають пошуковим запитам та заохочують користувачів перейти на ваш сайт. Заголовок і опис сайту у пошуку - перше знайомство користувача із сайтом.

Контент-маркетинг

Для оптимізації та просування сайту необхідний якісний фаховий контент. Написання унікальних статей для вашої цільової аудиторії. Копірайтинг під ваші цілі та ключові слова.

Покращення юзабіліті сайту

Вивчаємо аналітику, щоб зрозуміти відвідувачів вашого сайту. Покращуємо зручність сайту для користувача та підвищуємо конверсії. Оптимізуємо адаптивність мобільної версії та заклики до дії.

Замовити

Оптимізація під ключові запити

SEO-оптимізація веб-сайту допомагає пошуковим системах зрозуміти, за якими запитами і ключовими словами слід показувати його сторінки у результатах пошуку. Пошукова оптимізація також допомагає збільшити кількість ключових запитів, за якими сайт позиціонується у Гугл.

SEO експерт

Технічна оптимізація сайту

Налаштовуємо всі технічні параметри, які забезпечують ефективну індексацію сторінок пошуковими системами. Покращуємо швидкість сайту.

Внутрішня оптимізація сайту

Пишемо якісні мета-теги на всі сторінки послуг і товарів. Оптимізуємо під пошук. Налаштовуємо дружні для пошуку УРЛ-адреси. Розробляємо дружню для пошуковиків структуру сайту

Якісний і корисний контент

Пишемо унікальні тексти для опису ваших послуг, які сподобаються як користувачам так і роботам пошукових систем. Оптимізуємо сторінки під пошук.

Зовнішня оптимізація сайту

Допомагаємо підвищити авторитетність вашого сайту та збільшити масу посилань з інших ресурсів. Пишемо фахові статті, на які будуть посилатись інші сайти та якими будуть ділитися користувачі.

Пошукова оптимізація для збільшення трафіку і залучення клієнтів

Кожен власник сайту та онлайн-бізнесу прагне, щоб його компанія була в ТОПі пошуку. Що допоможе вивести сайт на першу сторінку Гугл? Методи пошукової оптимізації сайту передбачають виконання цілого комплексу заходів. На першому етапі ми вивчаємо специфіку і тематику сайту, а також проводимо аудит.

Внутрішня оптимізація сайту є однією з ключових складових SEO-просування. Вона включає в себе редагування текстів, коду, мета-тегів, внутрішніх посилань.

Замовити внутрішню оптимізацію необхідно для підняття позицій сайту за запитами у пошукових системах і збільшення трафіку. Просування сайту має на меті щоб сайт став максимально корисним для користувачів та піднявся у ТОП Гугл.

Ми не лише пропонуємо послуги SEO, а й допомагаємо вам зрозуміти, навіщо потрібна внутрішня оптимізація сайту під пошукові системи і як вона реалізовується.

Наша увага завжди зосереджена не тільки на позиціях, а й на зростанні цільового трафіку з пошуку за вашим переліком цільових ключових запитів у пошуку.

Читати більше