SEO оптимізація: покращити видимість сайту в Гугл

SEO Creative використовує арсенал інструментів для просування сайту, щоб гарантувати вам високі позиції у пошуку Гугл, приплив нових відвідувачів і клієнтів на сайт. Повний комплекс робіт із просування сайту і докладний план розкрутки на рік.

SEO аудит і аналіз сайту

Аудит сайту допомагає нам виявити всі сильні і слабкі сторони сайту, а також недоліки в оптимізації та прогалини у контенті. На основі аналізу складаємо дієву SEO стратегію

Технічна оптимізація сайту

Приводимо сайт у відповідність до вимог Гугл та інших пошукових систем. Налаштування всіх технічних файлів (Robots, Sitemap), тегів, необхідних для SEO, УРЛ-адрес сторінок.

Стратегія ключових слів

Пошук ключових слів, які відповідають вашій діяльності та мають високий потенціал у Гугл. Визначення семантичного ядра. Ключові слова, за якими розробляємо просування сайту.

Оптимізація мета-тегів

Розробка ефективних мета-тегів, які відповідають пошуковим запитам та заохочують користувачів перейти на ваш сайт. Заголовок і опис сайту у пошуку - перше знайомство користувача із сайтом.

Контент-маркетинг

Для оптимізації та просування сайту необхідний якісний фаховий контент. Написання унікальних статей для вашої цільової аудиторії. Копірайтинг під ваші цілі та ключові слова.

Покращення юзабіліті сайту

Вивчаємо аналітику, щоб зрозуміти відвідувачів вашого сайту. Покращуємо зручність сайту для користувача та підвищуємо конверсії. Оптимізуємо адаптивність мобільної версії та заклики до дії.

Замовити

SEO допоможе Гугл зрозуміти, за якими запитами показувати ваш сайт

СЕО оптимізація сайту допомагає пошуковій системі зрозуміти, за якими запитами і ключовими словами слід показувати Ваш сайт у видачі результатів пошуку. Просування сайту також допомагає збільшити кількість ключових фраз, за якими ранжується сайт.

SEO експерт

Технічна оптимізація сайту

Налаштовуємо всі технічні параметри, які забезпечують ефективну індексацію сторінок пошуковими системами. Покращуємо швидкість сайту.

Внутрішня оптимізація сайту

Пишемо якісні мета-теги на всі сторінки послуг і товарів. Оптимізуємо під пошук. Налаштовуємо дружні для пошуку УРЛ-адреси. Розробляємо дружню для пошуковиків структуру сайту

Наповнення сайту якісним контентом

Пишемо унікальні тексти для опису ваших послуг, які сподобаються як користувачам так і роботам пошукових систем. Оптимізуємо сторінки під пошук.

Зовнішня оптимізація сайту

Допомагаємо підвищити авторитетність вашого сайту та збільшити масу посилань з інших ресурсів. Пишемо фахові статті, на які будуть посилатись інші сайти та якими будуть ділитися користувачі.

СЕО оптимізація для збільшення трафіку і залучення нових клієнтів

Кожен власник сайту та онлайн-бізнесу прагне, щоб його компанія була в ТОПі пошуку. Що допоможе вивести сайт на першу сторінку Гугл? Методи пошукової оптимізації сайту передбачають виконання цілого комплексу заходів. На першому етапі ми вивчаємо специфіку і тематику сайту, а також проводимо аудит.

Внутрішня оптимізація сайту є однією з ключових складових SEO-просування. Вона включає в себе редагування текстів, коду, мета-тегів, внутрішніх посилань.

Замовити внутрішню оптимізацію необхідно для підняття позицій сайту за запитами у пошукових системах і збільшення трафіку. Просування сайту має на меті щоб сайт став максимально корисним для користувачів та піднявся у ТОП Гугл.

Ми не лише пропонуємо послуги SEO, а й допомагаємо вам зрозуміти, навіщо потрібна внутрішня оптимізація сайту під пошукові системи і як вона реалізовується.

Наша увага завжди зосереджена не тільки на позиціях, а й на зростанні цільового трафіку з пошуку за довгим перелікуом ключових запитів.

Етапи СЕО оптимізації сайту

Всеосяжний технічний аудит сайту. Ресурс повинен відповідати вимогам пошукових систем.

Налаштування технічних файлів і тегів для коректної і швидкої індексації сторінок пошуковими системами. З метою швидкої індексації сайту створюється карта сайту, яка повідомляє пошуковій системі про появу нових сторінок.

Комплексний підбір ключових слів. Визначення цільової аудиторії у пошукових системах. Підбір популярних запитів, які відповідають вашій діяльності. Фокус на ключові запити з 3-4 слів з високою частотністю і невисокою конкурентністю.

Написання якісного контенту. Корисні та унікальні тексти - це взаємодія з вашими відвідувачами і пошуковими роботами одночасно. Інформаційне наповнення якісним і СЕО-оптимізованим контентом. Тактики просування передбачають розробку нових розділів (категорій), а також постійне оновлення інформації.

Редагування мета-тегів для надання структурованої інформації про сторінку пошуковим роботам. Внутрішнє перелінкування між сторінками сайту для надання користувачам і пошуковикам додаткової інформації про релевантність контенту.

Визначення точок входу користувачів на сайт через посадкові сторінки. Оптимізація дизайну і наповнення унікальним текстом, що містить тематичні ключові фрази і максимально точно відповідають на пошукові запити користувачів. Чіткі заклики до дії

Зовнішні фактори просування сайту. Підвищення репутації сайту за допомогою залучення посилань і публікації фахового контенту.

Аналітика та моніторинг. Вивчення аналітичних даних сайту для кращого розуміння ваших відвідувачів. Довгострокове просування передбачає моніторинг СЕО кампаній. Отримання кращих результатів від просування шляхом коригувань і покращень.

Щоб пошукові системи полюбили ваш сайт, потрібно оптимізувати:

Унікальність контенту. Гугл ретельно стежить за якістю та унікальністю контенту. Плагіат, заспамленість текстів і тексти 'вода' - недопустимі. Мета-теги і внутрішні перелінкування сторінок - оптимізація сайту під пошукову систему включає налаштування цих чинників, які описано вище. Вік - чим старший веб-сайт, тим лояльніше до нього ставляться пошуковики і надають йому більший авторитет. Оптимізація нового сайту завжди триває довше.

Фактори які знижують авторитетність сайту

 • Брак технічної оптимізації
 • Неякісний контент на сайті
 • Переспамлення сторінок ключовими словами
 • Копіювання текстів з інших джерел

Базова SEO оптимізація: що варто знати?

В умовах великої конкуренції на просторах інтернету ефективні комплексні пошукові методи пошукової оптимізації та розкрутки сайту передбачають використання технічних і маркетингових заходів. У зв'язку з постійним вдосконаленням алгоритмів пошукових систем, змінюються і методи просування сайтів. Однак є базові речі яких повинен мати кожен сайт у 2020 році.

Завдання поділяється на дві основних частини - спочатку здійснюємо внутрішню оптимізацію сайту. Її мета полягає у приведенні стану його у відповідність до вимог пошукових роботів. Перш за все слід гарантувати щоб сайт був доступним для роботів та індексувався пошуковими системами. Необхідно також вдосконалити наповнення сторінок з урахуванням пошукових запитів користувачів у Гугл. Адже пошукова система оцінює релевантність сайту за його текстовим наповненням. ДЛя цього розробляється семантичне ядро що орієнтоване на цільові запити у вашій галузі.

ВНУТРІШНЯ СЕО-ОПТИМІЗАЦІЯ САЙТУ

Внутрішню оптимізацію доцільно виконувати на стадії наповнення сторінок. Заходи щодо внутрішньої оптимізації покращують рейтинг сайту і впливають на його позиції у пошуку. Внутрішня оптимізація - це найбільш трудомістка робота. Ці заходи необхідно проводити постійно. Саме від внутрішньої оптимізації і залежить успіх вашого проекту. Технічні завдання внутрішньої оптимізації сайту:

 • забезпечення індексування сторінок (Robots.txt, карта сайту);
 • налаштування генерації дружніх для Гугл УРЛ-адрес;
 • виправлення технічних помилок (дублі сторінок, канонічні лінки, поломані посилання);
 • збільшення швидкості сайту, особливо на мобільних пристроях
 • вдосконалення юзабіліті сайту (зручність для користувачів) зокрема на мобільних
 • внутрішнє перелінкування між сторінками;
 • написання якісних мета-тегів та заголовків H1-H3 на сторінках
 • підвищення релевантності сторінок (відповідність популярним пошуковим запитам); Оптимізація текстів - це запорука успішного просування сайту за обраними ключовими словами.
 • мікророзмітка, щоб повідомити пошуковим системам, що містить і пропонує ваш сайт.

Зовнішня SEO оптимізація

Зовнішня оптимізація - це отримання зворотних посилань ваш свій сайт з інших ресурсів. В умовах посилення боротьби пошуковиків купівлею посилань головний виклик - це фахова стратегія розміщення статей з посиланнями та вдалий підбір доменів, які можуть вам процитувати. Найбільш дієвий результат дають посилання з тематичних авторитетних майданчиків.

Для розробки ефективної стратегії зовнішньої оптимізації та просування сайту потрібно

 • Аналіз зовнішніх посилань на сайт
 • Аналіз лінк-профілю найсильніших конкурентів
 • Визначення оптимальної стратегії лінкбілдінга
 • Нарощування природних посилань з урахуванням тематики і регіону
 • Покращення репутації сайту в соцмережах

Для нарощування природної і якісної маси посилань ми використовуємо лише такі методи, що не суперечать гіду Гугл для вебмастерів. Шляхи досягнення:

 • постійна публікація нових цікавих матеріалів, якими будуть ділитися користувачі;
 • гостьові посилання про вашу діяльність та вашу експертизу на інших ресурсах;
 • реєстрація у тематичних каталогах;
 • розміщення прес-релізів;
 • активність на форумах і в блогах.

Переваги якісної СЕО оптимізації

Google - найпопулярніша пошукова система. Коли сайт піднінеться на 1 сторінку пошуковика, то в режимі 24/7/365 на нього переходять користувачі, зацікавлені вашими товарами чи послугами. Це дасть Вашому сайту необмежений потік трафіку, клієнтів.

Коли Ваш сайт вийде на першу сторінку Гугл, суттєво збільшиться трафік

Покращується якість трафіку та підвищується конверсія. Завдяки якісному контенту та релевантним мета-тегам користувачі отримують правильні очікування від сайту.

Клієнти будуть приходити з пошуку і залишати заявки

Органічний трафік - безкоштовний, а тому ціна потенційного клієнта знижується

Збільшення видимості бренду принесе підвищення довіри до компанії та сайту. Не таємниця, що для виведення сайту в ТОП-10 Гугл потрібен час. Якщо сайт займає позицію на 1й сторінці пошуковика, то вас гарантовано будуть сприймати як стабільну компанію, а не нову ненадійну фірму.

Зменшення витрат на контекстну рекламу. Після досягнення верхніх позицій пошуку, клієнти будуть приходити на сайт без реклами, яка є альтернативою допоки сайт ще не в ТОП.

Довгостроковий результат. Коли ваш сайт досягне вершини у пошуку - він буде там залишатися роками і приносити плоди. Це шлях до тривалого успіху.

Переваги оптимізації сайту з SEO CREATIVE

Ми надаємо комплекс послуг із SEO-просування. Наш багаторічний досвід роботи дозволяє досягати високих результатів для сайтів замовників. Ми обговорюємо та пояснюємо кожний етап. СЕО оптимізація відбувається максимально прозоро. Щоб підвищити ефективність відстеження кампанії, збору аналітики та технічних аудитів, ми використовуємо потужні СЕО-програми. Зробимо ваш сайт максимально привабливим як для систем пошуку та адаптованим до запитів користувачів. Моніторинг заходів з СЕО оптимізації, регулярний збір і аналіз результатів сайту у пошуку та даних аналітики допомагає коригувати та вдосконалювати стратегію і виводити у ТОП нові ключові запити.