Засоби розкрутки

Просування сайту у пошукових системах

Замовити
Мета - топ у пошуку

Комплексне просування сайтів

Фахівець з просування - банер

Розкрутка для збільшення замовлень

Комплексна розкрутка допомагає вивести сайт у топ результатів пошуку за цільовими ключовими словами. Ефективна стратегія дозволяє просунутти сторінки під запити, які приведуть на ваш веб-сайт потенційних клієнтів. Мета розкрутки - не лише зростання трафіку на сайт, а й збільшення замовлень. Саме тому SEO-спеціаліст розробляє стратегію так, щоб залучити саме цільовий трафік - користувачів, яких цікавлять ваші товари чи послуги.

Замовити

Розкрутка сайту – найкращий спосіб збільшення замовлень

Професійна розкрутка сайту – комплекс робіт, який виводить його на першу сторінку пошукових систем за бажаними ключовими фразами. У процесі пошуку користувач вводить запит у пошук та знаходить саме ваш ресурс у результатах видачі. А це – пряме влучання у категорію користувачів, які шукають ваші послуги чи товари. Залежно від цілей розкрутку сайтів поділяємо на наступні види.

Просування молодого сайту

Ця стратегія підходить для нещодавно розроблених ресурсів, які раніше не просувалися в інтернеті. В оптимальні терміни можна перетворити сайт на прибутковий інструмент продажів. Пошукове просування для молодих сайтів – найкраще рішення для старту.

Комплексне просування

Найбільш ефективний спосіб збільшення трафіку на сайт та його виведення на найвищі позиції у пошукових системах. Наші SEO-спеціалісти використовують цілий набір інструментів інтернет-маркетингу, що дає можливість досягти ефективності у просуванні сайту в інтернеті.

Розкрутка за позиціями

SEO-просування за ключовими запитами для покращення позицій. Дає можливість вийти у топ пошукової видачі та привести якнайбільше зацікавлених користувачів на сайт. Пошукова розкрутка за великою кількістю запитів охопить велику адуиторію. У результаті SEO-просування досягається нарощування трафіку.

Результати розкрутки сайту

Поліпшення видимості. Через пошукові системи до вас прийдуть не лише нові, а й старі клієнти, які шукають вас за брендовими запитами. Seo-розкрутка сайтів допомагає клієнту звернути увагу саме на ваш сайт серед довгого списку конкурентів. Просування сайту дає стабільне та природне зростання цільового трафіку з пошуку.

Конвертація відвідувачів у покупців. Під час оптимізації сайт постійно покращується відповідно до вподобань цільової аудиторії. Покращення юзабіліті, дизайну та структури націлене на спрощення шляху користувача до цілі - замовлення.

Залучення гарячих клієнтів. Заголовок і опис сайту у результатах видачі пошукових систем сприймаються як рекламна пропозиція. Ми націлюємося на пошукові запити, які свідчать про бажання клієнта здійснити покупку. Зайшовши на ваш ресурс за таким запитом, користувач готовий до дій: купити, змовити, заповнити форму, зателефонувати.

Як наша студія просуває сайти у пошукових системах

Просування сайту націлене на зростання позицій сайту у пошукових системах. Чим більше ключових слів буде у ТОП-10 пошукових систем, тим більше буде цільового трафіку та замовлень. Отже, просування сайту – це інвестиції у сайт. Ось Топ-7 кроків для виведення сайту на першу сторінку Гугл та інших пошукових систем.

 • Проводимо аналіз конкурентів, вашого сайту та розробляємо стратегію для просування
 • Збираємо ключові слова, кластеризуємо семантичне ядро
 • Проводимо внутрішній аудит, аналізуємо недоліки, що заважають просуванню
 • Виправляємо всі СЕО-помилки сайту та проводимо технічну оптимізацію
 • Проводимо повну пошукову оптимізацію сайту під усі ключові слова у вашому бізнесі
 • Пишемо цікаві SEO-оптимізовані тексти на цільові сторінки сайту, які сподобаються людям та пошуковим роботам
 • Поступово нарощуємо природну масу посилань на сайт рекламними статтями

Розкрутка вашого сайту перевіреними методами

Ваш проект зможе ефективно просуватися у пошуку завдяки професійній роботі та дієвій стратегії SEO-Creative. Наші послуги виконуються «під ключ». Усі складності просування комерційних проектів в інтернеті ми беремо на себе, а вам залишається контролювати свій бізнес. Досягти результату, при якому ваш сайт зацікавлюватиме відвідувачів, можна оперативно, залучивши до проекту команду фахівців.

Ми також готові створити новий сайт, який відповідатиме всім вимогам та рекомендаціям пошукових систем. Досвід роботи нашої команди дозволяє розробляти унікальні інтернет-ресурси, готові до ефективного просування. Ми використовуємо накопичений досвід та останні тренди, щоб сайти клієнтів виглядали професійно та виходили на першу сторінку Гугл.

Як швидко ваш сайт може вийти на перше місце?

Час виходу у ТОП пошуку залежить від тисяч різних факторів. Передовсім потрібно врахувати час, який необхідний пошуковій системі для індексації маси посилань і нового контенту на сторінках. Цей критерій залежить виключно від пошукової системи. Важливий фактор, на який ми маємо вплив, - якість внутрішньої оптимізації сайту та унікальність контенту. На просування також впливає вік доменного імені та надійність і швидкодія сервера, на якому розміщений сайт.

Як тільки ваш ресурс максимально відповідатиме вимогам пошукових систем, тоді він і вийде на лідерські позиції у пошуковій видачі. Також слід не забувати, що критерії та вимоги пошукових алгоритмів часто змінюютьсяН Гугл робить апдейти кілька разів на рік. А тому необхідно постійно «тримати руку на пульсі», щоб сайт не випав з першої сторінки пошуку. Якщо називати конкретні терміни, то перші результати просування помітні вже через два місяці, а повний ефект досягається через 5-6 місяців. У висококонкурентних нішах термін може збільшитися до 12-15 місяців.

Щоб утримати запити на перших позиціях у пошуковій видачі, необхідно докладати зусиль постійно. Вони пов'язані зі змінами алгоритмів пошукових систем, а також з оновленнями на сайті та створенням нових сторінок. Крім того, зовнішні посилання для підтримання авторитету сайту повинні з'являтися регулярно. Аналіз поведінкових факторів дозволить визначити, як покращити юзабіліті та дизайн, щоб досягти високої конверсії на сайті. Необхідно створити умови, за яких відвідувачам буде цікаво переміщатись по сайту, а також зручно дійти до цілі - дізнатись про пропозицію та замовити.

Від чого залежить ціна розкрутки сайту

Вартість SEO-просування залежить від поточних позицій сайту, якості його оптимізації під пошукові системи, рівня конкуренції за вашими ключовими словами та від кількості запитів для розкрутки.

 • Конкуренція та локація. Вартість просування сайту залежить від масштабності проекту - локальний чи по всій країні, кількості сторінок, що просуваються. Точну вартість просування ми надаємо після проведення аудиту сайту. На основі отриманих даних ми формуємо список робіт та оцінюємо бюджет. Кількість сильних конкурентів у вашій бізнес-ніші є одним із головних критеріїв для бюджету та часу просування сайту.
 • Кількість ключових слів. Чим більше конкурентних ключових запитів, тим дорожчим і довшим буде просування. Ми також враховуємо, чи запити високочастотні чи низькочастотні, загальні чи довгі та специфічні.
 • Внутрішня та технічна оптимізація. Унікальний контент, мета-теги, мікророзмітка, перелінковка, висока швидкість завантаження сайту - це необхідна база для початку зовнішнього просування. Перед розкруткою ми проводимо seo-аудит, після якого можна дізнатися ступінь готовності сайту до просування та оцінити час для впровадження рекомендацій.
 • Поточні позиції у пошуку. Чим більше позицій наближених до першої сторінки видачі, тим дешевшим та швидшим буде просування сайту.

Чому просування оплачується щомісяця, а не одноразово?

Просування сайтів – це марафон, а не стометрівка. Поки триває робота над розкруткою сайту, він займає провідні позиції. Як тільки робота припиняється, вас починають обходити конкуренти. Тому основним завданням SEO є не лише вихід на першу сторінку, а й утримання сайту у ТОП.

Контекстна реклама для розкрутки

Контекстна реклама допомагає у SEO-просуванню, адже використання цього інструменту дозволяє залучити більше відвідувачів на сайт та покращити поведінкові чинники. Контекстна реклама в Гугл допомагає ранжуватись у платній видачі над природними результатами пошуку одразу, очікуючи на результат від SEO. Якщо ваш веб-ресурс має хорошу конверсію сторінок, відмінний контент і відповідає всім вимогам пошукових систем, але не використовує всі джерела трафіку, то випередити конкурентів буде важко.

Переваги SEO-просування сайтів

Сайт краще ранжується, потрапляє на високі позиції у результатах видачі та отримує більше відвідувачів. Завдяки просуванню сайту, бізнес отримує: зростання кількості заявок та замовлень, підвищення продажів, залучення потенційних клієнтів та партнерів. Трафік з органічного пошуку - безкоштовний. Але щоб його здобути, потрібно інвестувати у розкрутку. Вартує раз грамотно оптимізувати сайт для пошукових систем та підтримувати результати, щоб він стабільно генерував заявки та продажі. Ось конкретні переваги СЕО-просування сайтів.

 • Зростання позицій у видачі. Під час просування вашого сайту ви регулярно отримуватимете нових клієнтів без додаткових витрат. Стабільне перебування у топі - запорука постійного залучення потенційних клієнтів.
 • Підвищення обсягу цільового трафіку. Під час пошуку веб-сайту використовуються релевантні ключові фрази, які користувачі вводять у пошуку. Отже, вони можуть цікавитися вашим товарами чи послугами. Такі цільові користувачі часто стають клієнтами.
 • Зменшення вартості 1 залученого відвідувача. SEO є одним із найбільш результативних інструментів залучення відвідувачів на сайт. Поряд із рекламою ціна залучення користувача значно нижча.
 • Формування лояльності. Під час розкрутки сайту в пошукових системах вдається поширити інформацію про ваш бренд або компанію. Це покращує імідж бізнесу, робить його пізнаваним, підвищує репутацію, формує довіру у потенційних клієнтів.
 • Збільшення замовлень. Пошукова розкрутка особливо ефективна у довгостроковій перспективі. Потенційні клієнти нерідко заходять на ресурс кілька разів, перед заповненням форми або покупкою товару. Постійна видимість сайту у пошуку підвищить ймовірність того, що до вас повернуться користувачі, які раніше не замовляли на сайті.

Як замовити просування сайту в інтернеті?

Наші фахівці готові проконсультувати вас та розповісти детальніше про особливості просування сайтів. Заповніть зараз форму заявки і ми зв'яжемося з вами для обговорення вашого проекту.

Читати більше