Розробка сайтів під SEO

Створення якісного сайту, починається із вдало продуманої структури. В оптимізованій структурі веб-сайту ми закладаємо основу успішного просування. Дбаємо про зручність користування та навігації, забезпечуємо HTML-верстку, яка відповідає вимогам пошукових систем, а також створюємо посадкові сторінки, які націлені на важливі для вас пошукові запити.

Розробка структури, макетів, UX

Розробляємо унікальний дизайн сайту з чудовим UX, логічною структурою та зручною навігацією. Солідний і стильний веб-дизайн, що пасуватиме вашому бренду.

Верстка сторінок,
якісний код

Створення сторінок з оптимізованою HTML-структурою, що відповідає усім SEO-вимогам. Чистий код і якісна розробка гарантують високу швидкість завантаження сайту.

Пошукова і технічна оптимізація

Оптимізуємо сайт під вимоги Гугл та інших пошукових систем. Налаштування технічних файлів, необхідних для Seo, оптимізованих URL-адрес, прописування мета-тегів.

Замовити

Чому при створенні сайту варто подумати про SEO?

Пошукова оптимізація вже на етапі створення сайту допоможе уникнути помилок, які можуть негативно вплинути на позиції у Гугл та видимість у пошуку. Розробка сайту із думкою про SEO також заощадить вам кошти. Адже аудит сайту після запуску без оптимізації завжди передбачає додаткові фінансові витрати на переробку і на впровадження функціоналу, який можна було передбачити заздалегідь.

план розробки сайту в іконках

Логічна структура

Від правильної структури сайту залежить, як його бачитиме Гугл, а також відвідувачі. Зручна навігація, грамотна внутрішня перелінковка та посадкові сторінки під пошукові запити.

Ефектний, адаптивний дизайн

Створюємо сайт, який буде зручним для перегляду на всіх пристроях і в усіх браузерах. Веб-сайт з ефектним дизайном, який буде виділятися серед конкурентів.

Швидкий сайт, технічно оптимізований

Швидкість завантаження сторінок - дуже важливий показник якості сайту, як для користувачів, так і для пошукових систем. Гугл включив швидкість до факторів SEO.

Якісна внутрішня оптимізація

Оптимізація сайту у нас починається з інформаційної структури, яка узгоджується з пошуковими запитами. Код HTML пишемо відповідно до стандартів W3C і вимог Гугл.

Замовляйте сучасний сайт, який сподобається вашим клієнтам

Замовити сайт

Який сайт створити?

Перш ніж замовити створення сайту, вам потрібно визначитися з його видом. Найпопулярніші види сайтів, які замовляють у нас - сайт-візитка, коропоративний сайт, інтернет-магазин. Ці три види опишемо детальніше нижче. Розробляємо також персональні блоги, сайти-портфоліо та сайти-каталоги.

Якщо вам потрібен індивідуальний веб-проект з можливістю оплати по інтернету, відправте нам заявку з описом проекту через контакту форму. Ми розглянемо ваші потреби, і визначимо, як їх втілити у реальність. Наш ключовий напрямок: це створення сайтів під просування у пошукових системах.

Сайт Візитка. Найпростіший і найбільш популярний вид сайту. Він допоможе продемонструвати компанію, бренд чи послуги користувачам інтернету. Сайт-візитка включає головну сторінку, сторінки послуг, контакти. Сайт візитка надає чудову можливість показати свою компанію онлайн, а також дозволяє потенційним клієнтам ознайомитися зі списком пропонованих послуг чи товарів. Сайт Візитка містить зазвичай 5-15 сторінок. Сайт Візитка - хороший варіант для невеликих чи молодих компаній, підприємців ФОП. Цей варіант може підійти також компаніям з невеликим обсягом послуг чи товарів, без продажу онлайн. Сайт-візитку можна розкрутити у пошукових системах і збільшости число замовлень та прибуток бізнесу.

Корпоративний сайт. Цей вид сайту більший за обсягом інформації, а також може передбачати розширений функціонал. У ньому можна показати каталог товарів з категоризацією та фільтрами, без можливості продажу онлайн. Корпоративний сайт дає компанії можливість презентувати онлайн перелік пропонованих послуг і товарів та можливості співпраці для потенційних партнерів. Корпоративний сайт містить зазвичай більше 20 сторінок та унікальний дизайн, який стає лицем компанії в інтернеті. Часто цей вид сайту використовує модуль блогу чи новин компанії. Корпоративний сайт чудово пасує середнім і великим компаніям для залучення нових покупців і партнерів. Цей вид ресурсу дозволяє просувати ваші веб-сторінки за великою кількістю пошукових запитів.

Інтернет-магазин. Як свідчить назва, цей вид сайту дозволяє вам продавати товари онлайн. Ми розробляємо інтернет-магазини з широким функціоналом, зручною корзиною та популярними способами доставки. Категорії, сторінки фільтрів та товарів оптимізуємо під вимоги пошукових систем, зокрема Гугл. Якщо йдеться про невелику кількість товарів (50-200), то ефективним і недорогим рішенням може стати Вукомерс на сайті Вордпрес. Якщо ж у вас - сотні або навіть тисячі товарів, тоді рекомендуємо розробку на платформах Оупенкарт та Престашоп.

Переваги створення сайтів із Seo-Creative

Ми завжди пропонуємо послуги у комплексі - створення сайту із думкою про Seo, а також і саму пошукову оптимізацію. Під час створення сайту ми вже враховуємо всі нюанси технічної оптимізації. Тож, вам не доведеться переробляти сайт після додаткових аудитів чи додатково шукати Seo-спеціаліста.

Варіант різних компаній для розробки сайту інколи практикується - одна створенням займається, а друга - Seo-аудитами, рекомендаціями та оптимізацією. Але при цьому співпраця не завжди злагоджена, а бюджет майже подвоюється.

Важлива складова для просування сайту - це внутрішня оптимізація. У нас створення сайтів завжди відбувається з оптимізацією під пошукові системи. SEO-спеціаліст починає роботу вже на етапі планування структури та дизайну. Далі SEO-вимоги втілюються на етапі написання коду та створення HTML-верстки сторінок.

Аналіз ніші і конкурентів

Щоб грамотно скласти структуру майбутнього сайту, ми аналізуємо всю наявну інформацію від замовника. Основні напрямки діяльності, пріоритетні послуги чи товари, регіони просування, основні конкуренти та переваги компанії.

Якщо у компанії вже є сайт, ми вивчаємо досягнуті результати та знаходимо моменти для покращення. Ці завдання допомагають сформувати бачення необхідної структури сайту та перелік сторінок для просування.

Збір семантики

Найважливіший етап для бачення майбутньої структури сайту. На основі аналізу ніші і конкурентів необхідно збираємо семантичне ядро, максимальна кількість релевантних для вас ключових слів у пошуку.

Зібрані пошукові запити об'єднуються в категорії і підкатегорії та кластеризуються. SEO-фахівець за допомогою цих кластерів вибудовую дерево запитів відповідно до того, як сайт повинні знаходити потенційні клієнти. Так формується основа структури сайту, яка допоможе організувати навігацію, каталог, виділити найбільш важливі сторінки.

Розробка структури

Структура сайту буде логічною і зручною для користувачів. Плануємо структуру на основі даних SEO та аналізу попиту ще до початку розробки. Таким чином, сайт буде готовий для повноцінного просування і не доведеться його переробляти, витрачати на кошти на залучення додаткових фахівців.

Внутрішня оптимізація

Внутрішня оптимізація вже на етапі розробки передбачає десятки важливих для розкрутки сайту факторів. У файлі robots.txt SEO-фахівець вказує, які сторінки і файли на сайті слід індексувати, а які - ні. Карта сайту у форматі xml вказує пошуковим роботам, як організований сайт і які сторінки найважливіші. Вона допомагає виявити контент і надає додаткові метадані, наприклад, періодичність зміни інформації на сайті.

SEO-оптимізована HTML-верстка

Верстка сайту у нас відповідає стандартам і проходить валідацію. За підсумками перевірки інструментом W3C у верстці не повинно бути критичних помилок. Крім того, верстка наших сайтів завжди має оптимізовану HTML-структуру та ієрархічну структуру заголовків - Н1, Н2, Н3. Верстка сторінок відповідає вимогам пошукових систем.

Семантичні URL-адреси

Налаштовуємо семантичні URL-адреси (SEO-friendly URL). Вони покликані зорієнтувати пошукові системи та відвідувача на сайті. Забезпечуємо, щоб адреси сторінок містили транслітеровані слова, розділені дефісом, а також не мали спеціальних знаків. Таким чином ми забезпечуємо найкращу індексацію сторінок та через адресу сторінки інформуємо користувачів про її вміст.

Прописування мета-тегів

Мета-теги - це перший текстовий контент, який зчитується пошуковими роботами на вашому сайті. Саме із SEO-заголовка та мета-опису починається знайомство Гугл з вашим сайтом. Мета-теги суттєво впливають на індексацію та ранжування. Саме тому ми прописуємо мета-теги, щоб вони були унікальними на всіх індексабельних сторінках, відповідали нормам Гугл за форматом і довжиною та містили ключові слова сторінок.

Дубльований контент

Проводимо перевірку канонічних сторінок і сторінок пагінації. Забезпечуємо, щоб у пошукові системи не потрапляли неважливі сторінки з динамічними параметрами, дублі, сторінки неважливих для SEO фільтрів і сторінки пагінації. Таким чином, покращуємо сканування на індексацію сайту роботами пошукових систем.

Відсутність 404 помилок

Перед запуском сайту перевіряємо, чи всі посилання у внутрішній перелінковці працюють коректно. Всі адреси, використані на сайті, повинні повертати код відповіді 200. Забезпечуємо, щоб не було 404 відповіді, яка свідчить про недійсні чи поламані посилання. Для цього використовуємо спеціалізовані Seo-програми.

Швидкість сайту

Швидкість завантаження сторінок є одним з важливих чинників в оптимізації сайтів. Повільні сайти викликають роздратування користувачів. На таких сайтах вищий відсоток відмов і нижча конверсія. А влітку 2021 року Гугл запровадив швидкість сайту через алгоритм Web Core Vitals одним з головних факторів ранжування у результатах пошуку.

У наших розробках ми націлюємось на швидкість 90+ на комп'ютері і 70+ на мобільних пристроях на тестері Гугл. Щоб прискорити сайт, запроваджуємо рекомендації Google Page Speed: чистий код у розробці сайту, оптимізація зображень, використання кешування, стиснення стилів і скриптів, відтермінування виконання некритичних скриптів JS, ліниве завантаження.

Адаптивність сайту

У створенні сайтів забезпечуємо всі перелічені далі пункти. Сайт коректно відображається на різних пристроях. Заданий тег viewport. Відсутність горизонтальної прокрутки. Відсутність Flash-елементів. Текстовий контент зручно читати. Сайт відображається у зручному форматі на всіх пристроях. Проведена перевірка кросбраузерності - сайт відображається добре на всіх браузерах.

Читати більше