Інтернет-магазин оптимізований під пошук

Наші сайти вміють продавати. Створюємо інтернет-магазини зі зручним дизайном та навігацією, адаптовані під мобільні та всі пристрої. Функціональні та зручні інтернет-магазини подобаються користувачам. Залежно від завдань та бюджету обираємо CMS - OpenCart, Prestashop, Woocommerce чи індивідувальна розробка на фреймворку Laravel. Забезпечуємо повну технічну та пошукову оптимізацію сайту.

Зручний дизайн

Ретельно проектуємо сторінки. Розробляємо унікальний, зручний дизайн з логічною структурою і зручною навігацією. Стильний сайт, що пасуватиме вашому бренду.

Якісна технічна розробка

Оптимізуємо ваш інтернет-магазин під пошукові запити. Вибір CMS, якісна верстка сторінок, програмування функціоналу сайту відповідно до завдань бізнесу.

Оптимізація під пошук

Аналізуємо бізнес-нішу та пошукові запити, що відповідають вашим товарам. Оптимізуємо сторінки категорій та товарів під пошук, щоб привести на сайт покупців.

Замовити

Як створити інтернет-магазин: етапи

Для успішної розробки інтернет-магазину вивчаємо, що впливає на успішні продажі онлайн, як користувач приймає рішення і що йому у цьому допомагає? Наше рішення - грамотний UX дизайн цільових сторінок. Наша ціль — інтернет-магазин має бути зрозумілим, логічним та простим. Кінцева мета - змусити користувача здійснити покупку та забепезчити продажі на сайті. А ось етапи розробки.

SEO експерт

Технічне рішення

Вивчаємо цілі магазину, визначаємо структуру сайту та його функціонал. Вибираємо технічне рішення, CMS. Від правильної структури залежить, як сайт бачитиме Гугл та відвідувачі.

Креативний дизайн

Розробляємо індивідуальний дизайн відповідно до тематики ваших товарів. Розробка макетів сторінок товару, категорії та корзини з адаптацією під мобільні пристрої.

Розробка магазину

Верстка всіх сторінок сайту та інтеграція в обрану CMS, яка дозволить вам зручно керуванти товарами та стежити за продажами. Налаштування корзини та функціоналу сайту.

Технічна оптимізація

Перед запуском інтернет-магазин детально проходить тестування на недоліки, якщо такі є - виправляємо. Оптимізуємо сайт під швидке завантаження сторінок та пошукові запити.

Розробка інтернет магазину під ключ

Звернувшись до нас, ви зможете замовити розробку та розкрутку інтернет-магазину для розвитку вашого бізнесу та збільшення продажів. Наші досвідчені фахівці реалізують проект відповідно до специфіки вашої комерційної пропозиції. Ваш інтернет-магазин буде розроблений під запити цільової аудиторії, щоб забезпечити прихід покупців, конверсію та замовлення. Реалізуємо будь-який функціонал для роботи як маленького, так і великого інтернет-магазину. Синхронізація з 1С, мультимовність, різні види етапів корзини та способів доставки.

 • Унікальний та зручний веб-дизайн
 • Структура, що продає, блоки заклику до дії
 • Коректна адаптація під усі пристрої
 • Якісний код та швидке завантаження
 • Найкращі модулі для функціоналу магазину
 • Оптимізація під пошукові запити
 • Висока швидкість завантаження сторінок
 • Зручне адміністрування замовлень

Наші переваги у розробці інтернет-магазину

Звернувшись до Seo-Creative, ви зможете замовити якісний інтернет-магазин для торгівлі онлайн, щоб залучити нових покупців та підвищити продажі.

Сучасний інтернет-магазин вимагає розробки індивідуальних рішень, які би враховували специфіку конкурентного середовища, маркетингові завдання, грамотно позиціонували ваш торговельний майданчик та ваші товари. Сайт повинен сприяти припливу клієнтів та зростанню продажів. Наші онлайн-магазини розраховані різну кількість товарних позицій, володіють оптимальним функціоналом, зручні у роботі та адаптовані під мобільні.

Основна мета створення інтернет-магазину - розробка якісного проекту, який буде привабливим та зручним для ваших потенційних клієнтів. Використання новітніх технологій та накопичений досвід дозволяють нам створювати унікальний, продуманий до дрібниць веб-дизайн та ідеальний шлях користувача до покупок. За допомогою свого сайту ви зможете отримувати замовлення онлайн від людей, які звикли купувати в інтернеті.

Створити інтернет магазин: ціна

Вартість створення інтернет-магазину може бути різною. Це залежить від CMS, складності обраного функціоналу та вимог до дизайну. Підсумкова ціна на створення інтернет-магазину визначається вашим технічним завданням, а також складністю реалізації функціоналу. У будь-якому випадку ми готові втілити ваші побажання та розробити найкращий інтернет-магазин, який сподобається вам та вашим покупцям!

Обов'язково врахуємо ваші побажання щодо функціоналу та дизайну і забезпечимо ідеальне юзабіліті для високої конверсії. Проведемо технічну та пошукову оптимізацію сайту для кращого ранжування у видачі результатів пошукових системам. Ви також можете замовити не тільки створення онлайн-ресурсу, але й технічну підтримку та постійне просування.

Терміни створення інтернет-магазину

Термін створення магазину онлайн залежить від поставлених завдань щодо дизайну і функціоналу. Починаючи від функціональних модулів та завершуючи юзабіліті. У середньому на розробку інтернет-магазину йде від 4 тижнів до 3 місяців. Це передбачає створення наступних модулів: каталог товарів, система фільтрів, індивідуальний дизайн, модуль корзини та покупка онлайн, підключення до платіжних систем, адміністрування товарів та категорій.

 • Картка товару: покажемо ваш товар максимально ефективно.
 • Фотогалерея товару (слайдер фотографій, збільшення фотографії під час наведення).
 • Розширений опис товару (ціна, текст, зображення, інформація про наявність).
 • Категорія та фільтри товару.
 • Блок супутніх для продажу товарів та найкращі пропозиції.
 • Кошик із відображенням обраних товарів.
 • Поля для оформлення замовлення: ім'я, телефон, електронна пошта, коментар.
 • Налаштування різних видів доставки, зокрема через Нову Пошту.
 • Особистий кабінет з можливістю реєстрації користувачів, збереження історії покупок.
 • Можливість перегляду замовлень в інтерфейсі адміністратора.
 • Шаблони мета-даних для сторінок категорій та товарів з метою SEO-оптимізації.
 • Інструменти для редагування Title, Meta та URL-адрес та додаткового тексту.
 • Карта сайту sitemap.xml, robots.txt, хлібні крихти.

Переваги сайту з продажами в інтернеті

Замість будівництва звичайного магазину у вашому місті, багатьом початківцям торгівельну діяльність починається з розробки інтернет-магазину. Яким би не було населення вашого кварталу чи навіть міста, користувачів інтернету, які можуть стати покупцями магазину онлайн все одно більше.

Ба більше, розробити інтернет-магазин дешевше та швидше, ніж побудувати офлайн-магазин, встановити рекламні банери та провести рекламну кампанію. Незалежно від виду товарів, інтернет-магазин є чудовим інструментом продажів.

Безумовно, магазин в інтернеті почне швидше приносити дохід та окупить себе. Підприємець, котрий починає свій бізнес, просто зобов'язаний використовувати можливості інтернету, щоб досягти успіху. Крім можливості реклами в Гугл та продажів в інтернеті, віртуальний торговий майданчик має переваги. Це зручне управління товарами, швидка навігація та перегляд пропозицій, економія часу на покупки для користувачів.

Перш ніж купити будь-який товар, ми часто звертаємося за порадою до друзів чи знайомих. А на сторінках магазину онлайн – відгуки прямо під описом товару. Розкрутка інтернет-магазину є багатогранним і різнобічним завданням, в якому допомагають оптимізовані тексти та відгуки. Переваги товару стило подані у картці, а відгуки на тій же сторінці переконують покупців.

Як замовити інтернет-магазин?

Замовити розробку інтернет-магазину на Opencart, Woocommerce, Prestashop чи на індивідуальній CMS ви можете, залишивши заявку на сторінці Контакти. Приклади реалізованих проектів можна переглянути на сторінці портфоліо.

Читати більше