Дубльований контент на сторінках сайту

Редактор - СЕО стаття

Якщо у вас є дві окремі сторінки на веб-сайті, які мають однаковий вміст (або дуже схожий), то у вас є дубльований контент. Дубльований вміст є негативним фактором для SEO. Google не любить сайти, які використовують один і той же вміст на різних сторінках. За це можна отримати покарання від пошукових систем.

Приклади сторінок з дубльованим контентом

Практично завжди проблема дубльованого змісту виникає на сайтах – онлайн-магазинах. На сторінці категорії текстовий вміст (стаття, що пояснює категорію) повторюється на всіх сторінках пагінації.

На сторінках різних модифікацій товару (за кольором, розміром і так далі) текст також повторюється. Водночас адреси сторінок кожної окремої модифікації товару – різні. Саме так виникає дубльований зміст, який має негативний вплив на СЕО оптимізацію сайту.

Веб дизайн сайту на компютері

Як оптимізувати сторінки з дубльованим вмістом?

Якщо ваш сайт створений на WordPress, і якщо ви використовуєте категорії та теги (наприклад, тег “оптимізація СЕО” і категорія “оптимізація СЕО”), то сторінки переліку тегів і категорій будуть дуже схожі. Це ще один яскравий приклад дублювання вмісту.

Для того, щоби уникнути негативного впливу дубльованого змісту на СЕО оптимізацію вашого сайту, слід використовувати тег “canonical”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to Top