Як оптимізувати і розкрутити сайт?

Ракета - символ швидкості

Якщо Ви потрапили на цю статтю, то Ви зрозуміли, що без розкрутки і просування сайту успішний розвиток Вашого проекту в інтернеті практично неможливий. Для того, аби грамотно та ефективно провести СЕО-оптимізацію, Вам знадобиться досвідчий SEO консультат, експерт в інтернет-маркетингу.

Як оптимізувати сайт для просування у пошукових системах?

Стратегія, час та бюджет на розкрутку сайту в Гугл залежить від десятків різних чинників. Це і ціль сайту, ступінь його оптимізації на початку просування, бізнесова ніша, рівень конкуренції та складність ключових слів. Тому універсального рецепту успіху у розкрутці СЕО не існує.

Однак є низка обов’язкових етапів у SEO, які повинен виконати кожен, хто прагне вийти на першу сторінку Гугл. Бажаєте знати, які? Нижче – конкультація наших СЕО-експертів.

СЕО консультант вивчає аналітику сайту

Провести SEO аудит

Аналіз сайту дозволить визначити його сильні та слабкі сторони. Аудит веб-ресурсу допоможе розробити план із технічної оптимізації сайту і його просування. Для побудови стратегії просування сайту варто провести також дослідження ніші та аудит найпотужніших конкурентів.Ілюстрація: СЕО експерт і дані аналітики сайту

Здійснити технічну оптимізацію сайту

Вжити всіх заходів на рівні коду сайту і адмінки, аби його структура була дружньою для пошукових систем. Передовсім йдеться про налаштування технічних файлів, які важливі для СЕО – Robots.txt, Sitemap. Крім того, слід налаштувати генерування зрозумілих для користувачів та роботів УРЛ-адрес сторінок. На завершення, необхідно адаптувати ХТМЛ-структуру сайту до вимог Гугл та інших пошукових систем.Ракета – символ швидкості

Виконати внутрішню оптимізацію сайту

Вжити всіх заходів на рівні коду сайту і адмінки, аби його структура була дружньою для пошукових систем. Передовсім йдеться про налаштування технічних файлів, які важливі для СЕО – Robots.txt, Sitemap. Крім того, слід налаштувати генерування зрозумілих для користувачів та роботів УРЛ-адрес сторінок. На завершення, необхідно адаптувати ХТМЛ-структуру сайту до вимог Гугл та інших пошукових систем.Ілюстрація розробки стратегії сайту і дизайну.

Розробник сайтів і макету сайту

Писати корисний для користувачів та унікальний контент

Для того, аби Ваш сайт сподобався Гугл, необхідно мати на ньому корисний контент. Без текстового вмісту сторінок пошукова система не зрозуміє, про що йдеться на сайті. Ви повинні розповісти про Ваші послуги чи товари, дати вичерпну та цікаву інформацію відвідувачам. А водночас слід надіслати сигнали роботам пошукових систем, про що розповідають Ваші сторінки. Ідеально, щоб їх тематика відповідала популярним запитам у пошуку.

По тому, радимо взятися за ведення блогу у Вашій галузі. Це залучить на сайт нових відвідувачів та фолловерів. Популярний блог сприятиме зростанню рейтингу сайту та його підвищення у результатах пошуку Гугл. Редактор – СЕО стаття

Зовнішнє просування сайту

Після того, як Ви оптимізуєте сайт технічно та адаптуєте контент і мета-теги під цільові запити, варто виходити на SEO off-page. Йдеться про просування сайту в інтернеті, соцмережах, здобуття посилань з інших ресурсів. Для цього знадобиться ефективна стратегія з онлайн-маркетингу та досвідчений фахівець.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору