Просування сайту у Google легким завданням назвати не можна. Успішно просунути сайт у пошукових системах в умовах нинішньої високої конкуренції грамотно здатні лише SEO експерти, які знають всі нюанси своєї справи та постійно стежить за зміною алгоритмів Гугл. У фахівців – великий досвід успішного просування сайтів, який вони щоразу застосовують на нових веб-проектах.
Справу варто довірити професійній команд. Адже просування сайту самотужки без необхідних знань може призвести до набивань гуль та даремної витрати часу та коштів. А тепер детальніше, що таке просування та оптимізація сайту та які чинники важливі.
Що таке пошукова SEO оптимізація сайту
Пошукова SEO оптимізація сайту – це комплекс заходів, спрямованих на підвищення його позицій у пошуковій видачі Google за точно підібраними запитами та збільшення результативних дій потенційних клієнтів. Щоб вийти на високі позиції, SEO просування сайту просто необхідне.
І йдеться не про разові роботи з пошукової оптимізації, а про щоденну копітку працю із залученням кількох фахівців – СЕО-експерта, програміста і копірайтера. Разом вони виконують всю роботу у трьох напрямках: аудит, пошук ключових фраз і стратегія, технічна оптимізація та виправлення помилок у коді сайту, написання фахових статей і ефективних мета-тегів.
Наскільки результативним є просування сайту самостійно
Пошукова оптимізація сайту – це складна робота, яка вимагає чітко визначених послідовних кроків. Розкрутка вимагає неабияких знань відразу у кількох галузях, а тому зробити все самотужки доволі важко. Якщо у вас на че небагато часу поряд з основною діяльністю, то це взагалі неможливо. Отже, перейдемо до деталей.

Розкрутка сайту в інтернеті передбачає:
- Повний технічний аудит ресурсу – виправлення технічних помилок, через які відбувається неправильна взаємодія з пошуковими роботами й уповільнюється просування сайту в Google.
- Аналіз ключових фраз, слів та підбір запитів, за якими користувачі неодмінно знайдуть ваш товар або послугу в мережі.
- Вибір стратегії пошукової оптимізації на підставі аналізу сайтів конкурентів та обсягу ключових запитів користувачів.
- Для внутрішньої оптимізації сторінки веб-сайту потрібно оптимізувати його під влучно підібрані ключові слова, прописати заголовки, адаптувати контент і мета-теги.
- Інструментами зовнішньої SEO оптимізації сайту є створення достатньої маси посилань, розміщення рекламних статей на ресурсах з аналогічною тематикою.
- Юзабіліті – удосконалюється зручність користування веб-ресурсом, структура та функціонал сайту.
Фактори ранжування сторінок в пошукових системах
Таких чинників більше ста щонайменше, а сам перелік може змінюватися та доповнюватися. Якщо вирішите займатися просуванням сайту самостійно, врахуйте важливі нюанси розкрутки в Google, які потрібно вирішувати в комплексі.
- Чим старший вік домену, тим легше досягти високого ранжування.
- Історія домену сайту – добре, коли його тематика й власники не змінюються, а на опублікований контент посилаються інші інтернет-ресурси.
- Унікальний текстовий контент і зображення. Пошукові системи цінують унікальний і корисний контент.
- Короткі й влучні заголовки, які містять ключові фрази.
- Використання синонімів ключових слів допоможе пошуковим системам точніше зрозуміти зміст ваших сторінок.
- Використання у текстах списків, таблиць – це спростить роботам розуміння контенту.
- Вдосконалене юзабіліті – зробіть інформацію на сторінках зручною і зрозумілою для користувачів. Розставте заклики до дій, які пропонують користувачам більше інформації.
- Часте оновлення ресурсу, ведення професійного блогу. Так на вас будуть більше посилатися, ділитися вашими статтями. А тому й Google буде краще індексувати і ранжувати ваш сайт.
- Додайте структуровані дані. Мікророзмітка на сайті допоможе пошуковим системам краще зрозуміти контент сторінок та навіть відобразити це у пошуку додатковою інформацією для користувачів.
- Оптимізація швидкості завантаження ресурсу. Це важливий фактор для ранжування у пошуку Гугл. А ще це покращить досвід користувача на сайті, якому не доведеться надто довго чекати на завантаження сторінки при кожному новому кліку
Розкрутка в інтернеті, щоб залучити цільову аудиторію на сайт
Головна мета будь-якої SEO-оптимізації-залучити цільову аудиторію, яка потенційно може зацікавитись отриманням ваших товарів чи послуг.
А якщо в завданнях стоїть підвищення прибутку бізнесу, пам’ятайте про кількість отриманих конверсій основний спосіб залучення «корисного» трафіку – також грамотне SEO, що враховує запити цільової аудиторії.
А якщо сайт вже зайняв позиції в ТОП, навіщо тоді пошукова оптимізація? Якщо ви вже на 1-й сторінці пошуку за конкретними запитами, не забувайте, що методи ранжирування пошуковиків схильні до змін.

Отже навіщо потрібне SEO просування?
- оптимізувати ресурс під головні критерії виведення у ТОП Гугл
- утримати вже досягнуті високі позиції сайту
- залучити потік цільової аудиторії на сайт і збільшити прибутки
- підвищити авторитет вашого бренду
- зменшити витрати на контекстну рекламу в інтернеті
Інструменти SEO у довгостроковій перспективі значно дешевші та тривалі у дії, на відміну від інших рекламних каналів в інтернеті. У випадку контекстної реклами ви у ТОП лише допоки передбачаєте бюджет на оголошення. Утім, у SEO просуванні на перші досягнення потрібно чекати щонайменше кілька місяців та не припиняти зусиль.
У чому запорука успіху у SEO просуванні сайту?
Відповідь – проста. У фаховій розробці стратегії розкрутки сайту в інтернеті й використанні комплексу описаних методів просування. У вашому конкурентному середовищі є чимало гравців ринку, які постійно розвивають своє SEO. Вони націлені зайняти ласі місця у ТОП пошуку Гугл. Якщо ви не працюватимете у цьому ж напрямку, то залишетесь далеко позаду, а надолужити згаяне буде непросто.
Не пасти задніх, а то й накивати п’ятами від конкурентів у пошуку Гугл вам сповна можуть допомогти SEO експерти. Не просто консультанти, а фахівці, які здатні розробити стратегію та втілити її. Звернувшись до SEO Creative, ви неодмінно будете впевнені у високих позиціях вашого сайту в Google. Поставтесь до просування сайту у мережі всерйоз і оптимізуйте ресурс, враховуючи всі останні тенденції та зміни в алгоритмі пошукових роботів.
Дякую за статтю, все ніби по полицях розкладено, дуже просто й чітко)