Ключові слова у СЕО просуванні сайту?

Існує багато визначень ключових слів. Давайте розглянемо, що саме має значення для SEO.

Що таке ключові слова у СЕО?

Ключові слова – це окремі слова або цілі фрази, що мають особливе значення для ранжування сторінки чи веб-сайту у результатах пошуку.

Наприклад, якщо ви пишете статтю про оптимізацію сайтів під Гугл, то ваше головне ключове слово може бути “СЕО-оптимізація сайтів”. Це ключове слово, за яким ви будете ранжуватись, тому що ви прагнете, щоб користувачі знаходили вашу статтю, коли шукатимуть у Гугл “СЕО-оптимізація сайту”.

Ключове слово – це також слово, яке користувач вводить під час пошуку. Кожну сторінку сайту слід оптимізувати з метою залучення відвідувачів, які вводять запити з певними ключовими словами.

Ключове слово або ключова фраза – це також фраза, яка описує компанію чи діяльність підприємця, їх послуги чи товари. Ключові слова важливі, тому що вони допомагають користувачам і пошуковим системам краще визначити, про що розповідають ваші сторінки.

SMM менеджери розробляють стратегію постів у соцмережах

Як використовувати ключові слова у СЕО?

Використання релевантних ключових слів у тегах заголовка і мета-опису, у заголовках на сторінці та в тексті може допомогти пошуковим системам отримати точнішу інформацію про ваш сайт. Але будьте обережні, щоб не зловживати ключовими словами, бо це може зашкодити рейтингу вашого сайту.

Низькочастотні ключові слова у СЕО

Низькочастотне ключове слово – таке, що не надто часто шукають у Гугл. Такий запит зазвичай складається з трьох чи більше слів.

Малі підприємства та молоді сайти повинні віддавати перевагу націленості саме на такі ключові слова у пошуку. Адже вони мають меншу складність, конкуренція для ранжування на ці слова значно нижча. А ще вони точніше відповідають тому, що шукають користувачі, а ви можете їм запропонувати.

Високочастотні ключові слова у СЕО

Високочастотні ключові слова, або загальні запити, такі як “створення сайту”, мають високу конкуренцію. Позиціонуватися на такі загальні запити у пошукових системах доволі важко. Натомість запит “створення сайту Львів” має меншу конкуренцію та більше відповідає вашим послугам, якщо ваша компанія розташована саме у Львові.

Щільність ключових слів у тексті

Щільність ключових слів – це число, що описує, як часто конкретна фраза з’являється у тексті на сторінці. Щоб розрахувати її, потрібно поділити кількість вживань вашого ключового слова у тексті на його загальну кількість слів. А потім помножити результат на 100.

Щільність ключових слів впливає на SEO оптимізацію сайту. Вона допомагає пошуковим системам зорієнтуватись щодо тематики сторінки. Однак надто висока частота ключових слів може вважатися пошуковими системами спамом та спробою їх обманути. Тому не переборщіть, коли оптимізуєте текст сторінки під конкретні ключові слова.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору