СЕО-оптимізація сайту у метафорах: як пояснити бабусі що таке SEO

Внук пояснює бабусі СЕО

Якщо на селі запитати: «Каченята на продаж є?», вас відправлять до тітки Ганнусі, це ж так просто! А якщо ви знайшли наш сайт за запитом «SEO оптимізація» – це означає, що ми добре розуміємося на SEO!

Сайт — це посередник. Між вами й вашим клієнтом чи покупцем. При відмінних результатах відстань між вами має скорочуватися. Ми працюємо саме в цьому напрямку: є завдання – потрібен гарний результат.

Що таке SEO оптимізація сайту: наші секрети

SEO оптимізація сайту – це заходи спрямовані на адаптування ресурсу до вимог пошукових систем. Кінцева мета – підвищити позиції сайту у пошуку та вийти на першу сторінку результатів пошуку Гугл. Оптимізація націлена на пошукові запити, які можуть привести на сайт потенційних клієнтів, покупців чи замовників. SEO оптимізація ділиться на технічну оптимізацію сайту, внутрішнє та зовнішнє SEO. Всі три складові обов’язкові для виведення сайту у ТОП.

Перш, ніж почати просування сайту, проводимо повний його аналіз і розробляємо план пошукової SEO оптимізації. Тобто звертаємося за рецептом смачного салату або здобних пиріжків до хорошої сусідки.

Підбірка ключових фраз – популярних у пошуку

Це певний рецепт смачного салату. Кожен компонент має значення, якійсь не такий сир зіпсує увесь смак.

 • Збір комерційних пошукових запитів. Пошук ключових слів, за якими шукають товари та послуги. Розділ по групах, визначення ключових слів (інгредієнтів салату).
 • Створення й СЕО оптимізація текстів під конкретні запити. Це наче реклама чи презентація товару. Правильно готуємо і з’єднуємо усі компоненти нашого салатику.
 • Оптимізація заголовків та описів сайту (метатеги). Щоб вигідно виділятися з-поміж інших, потрібна влучна реклама. На ринку це буде гарна вітрина, можливо, й гучне припрошення покупців. А вдома можна, скромно потупивши очі, лагідно припросити домашніх скуштувати ексклюзивний салат.
Ноутбук і СЕО напис

Внутрішня оптимізація сайту

 • Локальна СЕО. Галузь покупця чи замовника та географія діяльності для отримання повної інформації про цільову аудиторію. Повернемося до наших каченят. Тітка Ганнуся враховує, яка порода каченят має найбільший попит, звідки їдуть покупці.
 • Унікальний і якісний зміст (СЕО-контент). Єдина торгова пропозиція. У сусідньому селі у Дуськи також є каченята на продаж, але лише одного виду. Проте у Ганнусі є пекінська порода і мускусна.
 • Зручність для покупця та користувача. У Дуськи подвір’я не прибране, сама вона метушлива й криклива. А в Ганнусі можна отримати доладні поради щодо вирощування каченят.
 • Виявлення технічних помилок в роботі сайту (під час СЕО аудиту). У Ганнусі біля нового паркану буяють яскраві квіти, а в Дуськи ледь жевріють випадкові паростки гречки, що розсипалася минулого року біля хвіртки.

Зовнішня СЕО оптимізація сайту

 • Оптимізація швидкості сайту. Якщо за каченятами потрібно їхати на другий кінець села, через кривий місток, а далі по стежинці через глибокий яр, то скоріш за все, покупець запитає, чи немає де каченят ближче, нехай вже й дорожче.
 • Поведінка користувача на сторінках сайту. Колись Ганнуся вирощувала каченят звичайним способом: квочка+яйця. А коли придбала інкубатора, вже не втрачала покупців.
 • Просування за допомогою СЕО статтей та онлайн-маркетингу. Постійні розповіді про свою діяльність. Усе село знає про каченят на продаж від Ганнусі. Навіть і про те, що можна домовитися купити дешевше. Вона ще й порадами людям допомагає. Розповідає, на чому знається.
СЕО слово із дизайн зоражень

Результат СЕО в обсягу продаж

 • Ідеальний – від салату й каченят всі просто у захваті.
 • Пошукова оптимізація сайту виправдовує ваші очікування – а це неабиякий успіх.

Що важливо знати про SEO оптимізацію сайту

Дуська запевняла покупців, що зробила усі необхідні щеплення каченятам, проте вони згодом, звісно, захворіли. Зрозуміло, що через ці хитрощі клієнти до неї більше не зверталися. Для сайту це може означати застосування дешевого нечесного (чорного) SEO. Тож сайт має ризик потрапити під заборони та обмеження Гугл (де всі шукають товари). А ви втратите повагу покупців.

Як і все навколо, пошукова оптимізація сайту змінюється, а за останні кілька років цей процес помітно прискорився. Щорічно алгоритми систем, де шукають товари та послуги, стають розумнішими – принаймні так кажуть вони самі. Способи, які ще вчора приносили непоганий результат, сьогодні вже не працюють, а інші так і зовсім шкодять. Саме тому Ганнуся завела невибагливу породу мулард, а замовити каченят можна вже за телефоном.

Про сайт та СЕО слід дбати як про город

Тож, якщо вміст та сторінки на сайті (городину) дбайливо вирощувати, вчасно підливати й виполювати бур’ян, можна завжди отримати гарний врожай і більше попиту від покупців, не дивлячись на примхи погоди й підступи пошукових роботів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Догори