Посилання – що це таке? Словник SEO

Лінкбілдер - ілюстрація посилання

Посилання — це активний (часто виділеним іншим кольором, аніж звичайний параграф) текст, зображення чи кнопка на веб-сторінці, натиснення на яке відправляє вас на іншу сторінку. Гіперпосилання — це адреса іншої веб-сторінки у форматі URL, що розміщена на поточній сторінці, щоб доповнити її зміст.

Зовнішні та внутрішні посилання на веб-сайт

Є два типи посилань, про які часто почуєте у розмові із СЕО-спеціалістом. Внутрішні та зовнішні.

Внутрішні посилання – це посилання між власними сторінками веб-сайту. Наприклад, всі лінки у меню вашого веб-сайту є внутрішніми посиланнями.

Зовнішні посилання – це посилання, що надходять до вашого веб-сайту з інших ресурсів, або йдуть з вашого веб-сайту, вказуючи на джерело на інших сайтах. По-іншому, це – беклінки.

blank

Чому зовнішні посилання (беклінки) важливі для СЕО?

Такі зворотні посилання є одним з найважливіших факторів для SEO. Отримання великої кількості зовнішніх посилань з відповідними якірними текстами сприятиме поліпшенню рейтингу сайту у результатах пошуку в Гугл.

Як розміщувати внутрішні та зовнішні посилання

Обидва види лінків є дуже важливими, хоча зовнішні посилання, беклінки, на ваш веб-сайт, розглядаються як потужний сигнал про авторитет вашого ресурсу.

Найкраща практика для посилань – облаштувати організовану та зручну структуру внутрішніх лінків. Таким чином, користувачі та пошукові системи зможуть легко знайти сторінки вашого веб-сайту. Ідеально, щоб кожна сторінка була в досяжності не більше двох кліків від головної сторінки.

Для отримання зовнішніх посилань важливо створити якісний контент, на який користувачі хотіли би посилатися. Будь-які неприродні посилання або штучні схеми чи закупівля лінків можуть закінчитися покаранням з боку пошукових ресурсів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору