15 ефективних способів залучити трафік на ваш сайт

Кінцева мета будь-якого маркетингу та заповітна мрія власників бізнесу – нескінченний потік платоспроможних клієнтів. А ключовим інструментом для досягнення цієї мети є підвищення трафіку на сайті. 

При цьому майже дві третини маркетологів вважають, що це їхня найбільша проблема. Розповідаємо про 15 кроків, які ви можете зробити вже сьогодні, щоб залучити більше майбутніх клієнтів на сайт.

Контент 

Найкращий спосіб підвищити відвідуваність сайту. Відвідувачі вводять свій запит у рядку пошуку і переходять на сайт, щоб отримати відповіді. Органічний трафік стабільний і коштує дешевше рекламного. 

Крім того, завдяки якісному контенту підвищується впізнаваність бренду та лояльність клієнтів. Ось кілька способів, як забезпечити стабільне зростання трафіку, генеруючи контент.

1. Бізнес-блог з експертними коментарями – корисний контент про продукт, галузь, успішні кейси компанії. Запрошуйте до розмови експертів з інших компаній: такі автори не тільки урізноманітнюють контент, а й поділяться статтею у себе в соцмережах, а це приведе до вас нових читачів.  

2. Візуальні ефекти, відео – інструменти дизайну, щоб проілюструвати концепції та візуалізувати дані. Що ретельніше створюватиме візуалізацію даних, то більше органічного трафіку отримаєте – вашу інфографіку з посиланням на сайт опублікують у професійних спільнотах. Помістіть відеоролик у пости блогу, щоб вони відображалися в результатах пошуку відео.

3. Лід-магніти – гайди, чек-листи, шаблони – все це може бути приводом залишити свої контакти на вашому сайті. Люди люблять корисну безкоштовну інформацію. А якщо вона виявиться досить цікавою, відвідувачі підпишуться на вашу розсилку.  

4. Закритий контент – особливо цікавий матеріал з додатковим доступом після реєстрації, вказання e-mail.

SEO

Зауважимо, що запропоновані вище стратегії не будуть залучати трафік на ваш сайт, якщо його ніхто не зможе знайти. Це означає, що вам потрібна стратегія SEO – оптимізація сайту для пошукових систем, щоб він був більш помітним у результатах пошуку за релевантними запитами.  

5. Ключові слова – це слова і фрази, які люди вводять у пошукові системи. Оптимізуйте контент так, щоб пошукові системи могли зрозуміти, про що він, і ранжували сайт за релевантними пошуковими запитами.      

6. Структура сторінки – слід оптимізувати мета-опис і мета-заголовок, щоб підвищити їхню привабливість у пошуковій видачі та отримати більше органічного трафіку.  

7. Голосовий пошук – корисна функція маркетингової стратегії сьогодення.

8. Посилання на інші матеріали – у кожному тексті не забудьте додати 1-2 посилання на інші сторінки вашого сайту. 

9. Історична оптимізація – адаптуйте старі, але актуальні публікації під сьогоднішні запити.

Соціальні мережі та пошукові системи

Одна з ключових переваг маркетингу в соціальних мережах – реферальний трафік на ваш сайт, тобто переходи користувачів по посиланнях зі сторонніх ресурсів.

10. Перепакуйте контент під алгоритми різних соцмереж і розміщуйте матеріали там, де вони максимально відповідають формату: відео – на YouTube, лонгріди – у Telegram. Так вас зможуть знайти справді зацікавлені люди, які читатимуть, ділитимуться і посилатимуться на ваш контент.

11. Зворотні посилання – переходи з перевірених авторитетних ресурсів підіймають довіру до вас з боку пошукових систем та користувачів.

12. Бізнес-профіль компанії – доведіть до досконалості свій бізнес-профіль у Google, щоб бути більш помітними на картах і в пошуковику.  

Додаткові способи залучення трафіку

13. Вебінари – не забудьте надіслати презентацію та запис вебінару всім зареєстрованим учасникам, а ще згадайте про інші корисні матеріали на вашому сайті.

14. Онлайн-спільнота фанатів бренду – дайте можливість коментувати пости, створіть спеціальний розділ, де відвідувачі можуть ставити запитання. Покажіть, що на цій сторінці знаходиться реальна зацікавлена людина.

15. Локальний пошук, QR-коди, розіграші та конкурси, гостьові публікації – поширена практика для певних галузей бізнесу.

Отже, зважене творче використання різних інструментів для залучення трафіку обов’язково сприятиме підвищенню відвідуваності вашого сайту та покращенню показників лідогенерації.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору