Тег мета-опис – meta description

Що таке мета-опис сторінки сайту?

Мета опис, або meta description, – це короткий опис блогу / сторінки / публікації. Він використовується пошуковими системами для видачі у результатах пошуку. Цей короткий опис не відображається на самій сторінці.

Гугл використовує цей тег, щоб показати опис сторінки користувачам у результатах пошуку. Щоразу, коли хтось шукає певний запит із ключовими словами, Google вирішує, які веб-сайти повинні відображатися в результатах і в якому порядку. Для кожного сайту Google відображає заголовок сторінки та короткий опис.

Гугл має два способи видачі опису сторінки

Якщо мета-опис веб-сайту містить фразу, що використовується користувачем у пошуку, Google відображає саме meta description. Якщо ж мета-опис не містить ключової фрази, то Google відображає уривок тексту зі сторінки веб-сайту.

Хоча мета-описи не впливають на рейтинг сайту та здобуття високих позицій у Гугл, вони можуть сприяти збільшенню відсотка кліків у пошуку. Мета-опис відображається в результатах пошуку, а отже його текст та оформлення може потенційно вплинути на рішення користувача клікнути саме на ваш сайт.

Розробник сайтів і макету сайту

Яким має бути тег мета-опис?

Як і у випадку тегу заголовка, ваш сайт повинен мати унікальні, релевантні мета-описи для кожної сторінки. А ще кожен мета-опис має містити заклик до дії та заохочення користувача перейти саме на вашу сторінку.

Мета-опис також має обмеження у довжині. У результатах пошуку виводиться лише близько 145-150 символів. Тому не перевищуйте цих рамок, коли ви пишете мета-описи для ваших сторінок.

Крім того, мета-опис має містити ключові слова вашої сторінки. Ідеально, вони мали б відповідати запиту чи частині запиту користувачу у Гугл. У цьому випадку пошукова система у результатах пошуку видаватиме ці слова виділені жирним текстом. А це привертає увагу користувача та викликає більше довіри.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору