Google разом з WordPress створить платформу для регіональних новин

Newspack від Гугл

Google розпочав спільний проект з WordPress для створення недорогої платформи для редакцій місцевих і регіональних новин.

Google інвестував 1,2 млн у створення платформи Newspack

У своїй офіційній заяві компанія Google повдіомила, що інвестувала 1,2 мільйона доларів у створення нової адмінки для управління контентом сайту. Вона отримала назву Newspack.

Розробка платформи Newspack вже почалася. Вона буде доступна для редакцій регіональних новин по всьому світі вже у 2020 році.

Платформа та адмінка Newspack розробляється Гугл для того, щоби допомогти журналістам більше часу присвячувати саме своєму фаху – написанню новин та висвітленню подій.

Регіональним редакціям у невеликих містах не доведеться непокоїтися про розробку веб-сайтів, налаштування адмінки сайту та про створення комерційної системи. Їхня видавнича платформа Newspack буде вирішувати ці завдання за них, переконані керівники Google.

Платформа Newspack матиме доступ до всіх плагінів WordPress

Редакції видань в адмінці Newspack отримають доступ до всіх плагінів, створених спільнотою розробників WordPress.

Утім, Newspack не розробляється для задоволення потреб будь-яких редакцій. Ця платформа створюється виключно для допомогти невеликим ЗМІ. Newspack покликаний допомогти регіональним медіа писати більше матеріалів, а також дотримуватися найкращих практик просування сайту Google.

Newspack повинен допомогти малим медіа по всьому світу досягти успіху, запроваджуючи найкращі практики у новаторському рішенні. Таким чином, керівники регіональних ЗМІ позбудуться відволікання на технічні справи, аргументують автори проекту.

Google консультуватиме щодо функціоналу Newspack

Аби ще більше допомогти малим ЗМІ, Automattic з Spirited Media та News Revenue Hub проведуть спільне дослідження, щоб краще зрозуміти їхні потреби. Разом вони повинні оцінити вплив функціоналу адмінки і можливостей Newspack.

Роль Google у проекті полягає у консультаціях щодо функціоналу платформи Newspack, ґрунтуючись на відгуках редакторів з регіональних медіа. Google забезпечить надання технічної підтримки інтеграції своїх продуктів.

Проект «Newspack» також отримує дотації від Інституту журналістики «Ленфест», Фонду Джона С. і Джеймса Л. Найта та Громадянських ЗМІ, які разом виділили на розвиток платформи ще 1 млн. доларів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору