Google розгортає апдейт алгоритму November 2021 Spam Update

гугл

4 листопада експерт сервісу пошуку Google Денні Салліван повідомив про початок запуску November 2021 Spam Update – чергового оновлення Гугл для боротьби зі спамом.

Оновлення запущено в рамках регулярної роботи з покращення результатів пошуку Google. Розгортання оновлення триває близько тижня.

Співробітник Google Джон Мюллер під час останньої відеозустрічі для вебмайстрів пояснив, що оновлення основного алгоритму (Google Core Updates) не орієнтовані на спамні посилання та дрібні технічні проблеми.

Оновлення алгоритму Гугл націлене на оцінку якості сайту

За його словами, цей апдейт Гугл пов’язаний з оцінкою релевантності та якості веб-сайту загалом. Саме тому відмова від спамних посилань не допоможе покращити позицію сайту після Core Update.

Якщо сайт зазнав значних коригувань у ранжуванні після оновлення основного алгоритму Гугл, то потрібно буде почекати до наступного Core Update, щоб побачити зміни. І це за умови, що сайт загалом буде значно покращений, наголосив Джон Мюллер.

Нагадаємо, що попередній Spam Update від Гугл вийшов у червні двома оновленнями. А наприкінці липня Google розпочав запуск Link Spam Update, розгортання якого було завершено у серпні.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору