Свіжі поради Гугл для новинних сайтів

Днями Google опублікував короткий перелік рекомендацій для новинних веб-сайтів.

Рекомендації сфокусовані на засобах, які новинні редакції можуть використовувати, щоб отримувати розширені результати і гарантувати кращий досвід для своїх читачів у пошуку.

Додавання розмітки Article на AMP-сторінки новин

Google наполегливо рекомендує додавати структуровані дані типу Article на AMP-сторінки, оскільки це дозволяє поліпшити їх присутність і видимість у результатах пошуку.

Такі сторінки з’являються у каруселі «Головні новини» на сторінці результатів пошуку, каруселі з розширеними результатами, розділі «Ілюстровані статті». Вони також виводяться у розширених результатах мобільного пошуку.

Розширені результати можуть містити зображення, логотипи сторінок й інші елементи, що привертають увагу користувачів у пошуку.

Google також радить вказувати дату публікації, щоб у результатах пошуку користувачі могли бачити, наскільки це свіжий матеріал чи новина.

Розмітка прямих трансляцій для новинних сайтів

Новинні сайти чи веб-сайти телеканалів, які ведуть прямі трансляції з різних важливих подій, можуть отримувати ярлик «LIVE» у результатах пошуку. Для цього відео потрібно розмітити за допомогою розмітки BroadcastEvent.

Для швидшого сканування та індексування цього типу контенту Google також рекомендує використовувати Indexing API.

Розробник сайтів і макету сайту

Оновлення контенту в Google AMP Cache

Сайти можуть пришвидшувати оновлення контенту у Google AMP Cache, відправивши відповідний запит.

Це корисно в тих випадках, коли вміст сторінок змінюється, щоб додати інформацію про подальший розвиток подій.

Спеціальні компоненти для AMP-сторінок

І насамкінець, Гугл також рекомендує використовувати спеціальні AMP-компоненти, актуальні для новинних сайтів. Пошуковик відзначає їхні переваги:

  • <amp-live-list> Дозволяє швидко оновлювати контент.
  • <amp-script> Дозволяє запускати призначений для користувача JavaScript всередині AMP-сторінок.

Гугл запроваджує індексацію mobile-first для всіх

Google також оголосив, що переведе всі сайти на індексацію mobile-first за замовчуванням уже з вересня. Наразі на цей тип індексації вже переведені 70% сайтів, які виводяться у результатах пошуку.

Щоб не втратити позиції у пошуку, Google рекомендує переконатися, що десктопна і мобільна версії сайту мають однаковий вміст: контент (текст, зображення, відео, посилання), метадані (теги title і description, метатеги robots), а також структуровані дані.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору