7 складових ефективної посадкової сторінки

Створення привабливої ​​посадкової сторінки, яка конвертує відвідувачів у покупців, – це, на перший погляд, просте завдання. Однак кожен інтернет-маркетолог добре знає, наскільки важко досягти високої конверсії на всіх лендингах. Погляньмо, які невід’ємні складові успішної посадкової. Ці поради повинні стати у пригоді всім стартапам.

На сайтах стартапів справді трапляється чимало непродуманих, заплутаних і безладних посадкових сторінок, тому достатньо здійснити аналіз та знайти помилки, які не варто повторювати.

Зібрані нами сім обов’язкових елементів лендингу повинні допомогти стартапам у створенні успішної посадкової сторінки для залучення клієнтів та замовників.

Візуальний гачок

У мережі така велика кількість сайтів, що наявність привабливого візуального гачка стала необхідною. Це може бути інтерактивний візуальний досвід, фонове відео з автоматичним відтворенням або вражаюча світлина, яка затримує відвідувача. Такий елемент має вирішальне значення, оскільки саме він не дозволяє відвідувачеві залишити ваш сайт.

Візуальний гачок на посадковій сторінці повинен відмінно поєднуватись з текстом, ще більше заохочуючи відвідувачів до дій. Лендинг – це шанс привернути увагу нових відвідувачів та утримати їх, тому постарайтеся придумати ефективний візуальний прийом, який зачарує користувачів.

Чіткий, мотивуючий посил

У питаннях конверсії не можна покладатися виключно на красиві візуальні ефекти. Будь-який бізнес потребує супровідного повідомлення, щоб пояснити, що ви пропонуєте, як це допоможе споживачу і чому це має його зацікавити. 

Саме тому чітко та зрозуміло презентуйте ваш бізнес, щоб ваші відвідувачі мали чітке уявлення про ваші продукти чи послуги. Це не лише допоможе вам утримувати щиро зацікавлених людей, але й дасть відвідувачам запам’ятати ваш бренд.

Для цього необхідно створити простий і зрозумілий текст із маркетинговими заголовками. Утім, при цьому він має бути переконливим, який мотивує відвідувачів до потрібних дій. 

Пам’ятайте, що нова компанія є невідомою для відвідувачів. Тому дуже важливо дати ясно зрозуміти, що ви пропонуєте, чим займаєтесь, і чому вашим відвідувачам необхідно звертатись саме до вас.

blank

Емоційний заклик

Закликом нехтують багато цільових сторінок, і це їм шкодить. Використання сили людських емоцій для конверсії – це потужна та ефективна стратегія.

Маркетингові дослідження стверджують, що користувачі покладаються, перш за все, на емоції, а не на інформацію, ухвалюючи рішення про бренд. Емоційна реакція на рекламу більше впливає на людину, ніж сам зміст реклами.

То чому б не використати емоційний заклик до відвідувачів сайту? Це особливо важливий елемент маркетингу для стартапу. Використання сили людських емоцій для збільшення конверсій – це ефективніша тактика, ніж покладатись лише на логічні пояснення та заклики.

Короткий, захопливий і логічний текст

Інформація про товар чи послугу – важлива для користувачів та покупців. Утім, на сьогодні всі звикли до стислого викладу необхідної інформації. Крім того, зараз практично у всіх завжди мало часу. Тому захопити увагу потенційного покупця потрібно з перших його секунд на лендингу.

Користувачі, які всерйоз думають про покупку і шукають характеристики товару, навряд чи захочуть перечитувати довжелезну статтю. Саме чому опис товару має бути коротким, приємним та зрозумілим. Це – важлива складова успіху посадкової сторінки.

Посадкова сторінка стартапу – це не лише цільова сторінка, тому дуже важливо показати всі свої переваги у короткому тексті з красномовними заголовками. Адже ваші відвідувачі не знають вас, а якщо тексту буде забагато, вони швидше за все підуть геть зі сторінки.

Сигнали довіри

Відвідувачі завжди звертають увагу, вирішуючи, чи купувати, чи ні, на відгуки клієнтів. Для всіх важливо бачити сигнали довіри, перш ніж купувати чи замовляти. Саме тому варто подбати про розділ чи навіть сторінку відгуків на лендингу. Крім того, потрібно розмістити посилання на ваші сторінки у соцмережах, що продемонструє вашу відкритість до клієнтів та зручність зворотного контакту.

Якщо відгуків у вас ще немає, потрібно їх здобути якомога швидше. Навіть якщо у вашого бренду мало фоловерів у соціальних мережах, спробуйте запустити кампанію, яка змусить людей говорити про вас та ділитися інформацією з друзями. Здобудьте відгуки, розмістіть їх на лендингу. Це вимагає часу та невеликої інвестиції, але стане важливим елементом конверсії посадкової сторінки.

Розділ Як це працює / Як замовити

Розділ “Як це працює?” чи “Як замовити?” – ще одна важлива складова посадкової сторінки. Такий контент зазвичай розташовується у третій чи четвертій секції лендингу, після того, як користувач дізнався про послугу / товар та ознайомився з характеристиками. 

Контент цього розділу має бути стислим, приємним та візуальним. Можете також використати зрозумілі для користувачів іконки – вони привертають увагу та допомагають зрозуміти зміст процесу.

Такий розділ особливо важливий для лендингу стартапу, тому що більшість відвідувачів незнайомі з новим брендом. Щоб переконати їх, вам слід надати чим більше деталей, але зробити це у цікавій та наочній формі. Присутність такого розділу також заохочуватиме користувачів до замовлення.

blank

Дизайн, що стимулює до конверсій

Посадкова сторінка повинна містити властивий для бренду стиль та позитивні світлини, які відразу дають користувачам зрозуміти галузь вашої діяльності. Світлини та графічні елементи мають передавати концепт стартапу чи послуг.

Вкрай важливо, щоб дизайн цільової сторінки відповідав бренду. Це включає колір, шрифти та зображення, що розміщені на веб-сайті. Однакове брендове оформлення має зустрічатись і на сайті, і на сторінках у соціальних мережах.

Підсумки

Отже, тепер ви можете використовувати ці складові для створення ефективного лендингу та просування вашого стартапу чи залучення більше покупців ваших товарів. Нехай ці поради принесуть вам високі конверсії!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору